Ubytování a doprava

 

Dovolená v roce 2020

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ LETOS JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI SKVĚLOU NABÍDKU

  • V roce 2020 jsme pro Vás připravili skupinový pobyt v apartmánech od 15.6. do 29.6.2020 (14 nocí). Odlet je přímo z letiště v Pardubicích až do sluného Alicante ve Španělsku, poté budeme pokračovat v cestě 120 km autobusem do cílového letoviska La Manga. Letenky si účastníci zajištují sami, např. je možné zakoupit letenky u letecké společnosti Ryanair a nebo CK Čedok. Autobus bude přistaven přímo na letiště v Alicante včetně doprovodu delegátky. Cena autobusu se odvíjí podle počtu účastníků. Cena cesty tam a zpět je cca 40€ na osobu. Záloha na ubytování v apartmánu činí 50% z celkové ceny ubytování. Zálohu je nutné zaplatit při závazné objednávce (rezervaci). 

  • Cena za ubytování v apartmánu pro 4 osoby je 858€ (14 nocí). V případě ubytování více účastníků (např. celé rodiny) je cena stejná. (Maximum je 6 osob)

  • Speciální nabídka - 17 nocí pobytu. Dvě dámy středního věku mají dvě volná místa v apartmánu pro čtyři osoby. Termín pobytu je 15.6. - 2.7.2020. Cena za ubytování pro dvě osoby je 531€. Transport autem tam a zpět vyjde na 120€ za osobu. POJEĎTE S NÁMI!

  • V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail herianmarmenor@gmail.com a nebo na telefon +420 602 834 371

       

Základní ošetření je ve Španělsku "zdarma" na základě průkazu Vaší zdravotní pojišťovny, označeným textem: "Evropský průkaz zdravotního pojištěnce"
 
Na La Manze je stálá zdravotní služba - 24 hodin. V případě nutného ošetření Vás vždy k lékaři dovezu a budu nápomocna při jednání s lékařem. 
Cenu za léky, které obdržíte na předpis od lékaře, by Vám po návratu měla proplatit Vaše zdravotní pojišťovna na základě potvrzení oětřujícího lékaře a
účtenky za léky.
 
I přes výše uvedené Vám doporučuji uzavřít cestovní pojištění včetně pojištění na storno zájezdu u komerční pojišťovny, kterou si sami zvolíte (např.
AXA, ČSOB, ERV, GENERALI, KOOOPERATIVA, UNIQUA, atd.)
  • Na La Manze je stálá zdravotní služba - 24 hodin. V případě nutného ošetření Vás vždy k lékaři dovezu a budu nápomocna při jednání s lékařem. 
  • Cenu za léky, které obdržíte na předpis od lékaře, by Vám po návratu měla proplatit Vaše zdravotní pojišťovna na základě potvrzení oětřujícího lékaře a účtenky za léky.
  • I přes výše uvedené Vám doporučuji uzavřít cestovní pojištění včetně pojištění na storno zájezdu u komerční pojišťovny, kterou si sami zvolíte (např. AXA, ČSOB, ERV, GENERALI, KOOOPERATIVA, UNIQUA, atd.)

Individuální dovolená

  • Dále Vám můžeme nabídnout individuální dovolenou po celou sezonu. Informace ohledně ubytování Vám rádi poskytneme na naší e-mailové adrese  herianmarmenor@gmail.com a v případě zájmu Vám zajistíme rezervaci ubytování.
  • V případě individuální dovolené máte možnost naplánovat si svou cestu do cílové destinace, přičemž Vám rádi poradíme jak tuto cestu zrealizovat.    

Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chůze. Příchod je otevřená terasa, kde je odpolední sluníčko, obyvák, koupelna, kuchyň, ložnice, terasa - ranní sluníčko a odpolední chládek. Kapacita dvě až tři osoby. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize.

 

Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze.

Více zde: https://www.ozdravne-spanelsko.cz/ubytovani-a-doprava/
Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze.

Více zde: https://www.ozdravne-spanelsko.cz/ubytovani-a-doprava/

Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chůze. Apartment je s jednou ložnicí, americkou kuchyní, ložnicí a koupelnou. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.

 

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací ohledně naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.

Apartment se nachází na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze. Apartment je s jednou ložnicí, americká kuchyň, ložnice a koupelna. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.