Ubytování a doprava

 

 • Dovolená 2018

   

  14 nocí pobytu na La Manze od 16.06.2018 - 30.06.2018

 • Cena 14.500,- Kč / za osobu

 • Cena zahrnuje ubytování, zpáteční letenku včetně transferů z a na letiště a péče česky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu.
 • Pozor! Tato cena je platná jen v případě čtyř osob na dvojložnicovém apartmánu.
 • Odlet z letiště Václava Havla Praha do Valencie, pokračuje se autobusem (320 km) až k apartmánům.

 • Ubytování nabízí firma "Apartamentos Tesy", přičemž Agentura JIH vám zarezervuje ubytování a zajistí dopravu na místo pobytu.

 • Rezervace včetně zálohy (50% z celkové částky).
 • V případě zájmu mě kontaktujte na email herianmarmenor@gmail.com nebo telefon +420 602 834 371

        Doporučení - Zdravotní pojištění a pojištění storna zájezdu.

Základní ošetření je ve Španělsku "zdarma" na základě průkazu Vaší zdravotní pojišťovny, označeným textem: "Evropský průkaz zdravotního pojištěnce"
 
Na La Manze je stálá zdravotní služba - 24 hodin. V případě nutného ošetření Vás vždy k lékaři dovezu a budu nápomocna při jednání s lékařem. 
Cenu za léky, které obdržíte na předpis od lékaře, by Vám po návratu měla proplatit Vaše zdravotní pojišťovna na základě potvrzení oětřujícího lékaře a
účtenky za léky.
 
I přes výše uvedené Vám doporučuji uzavřít cestovní pojištění včetně pojištění na storno zájezdu u komerční pojišťovny, kterou si sami zvolíte (např.
AXA, ČSOB, ERV, GENERALI, KOOOPERATIVA, UNIQUA, atd.)
 • Na La Manze je stálá zdravotní služba - 24 hodin. V případě nutného ošetření Vás vždy k lékaři dovezu a budu nápomocna při jednání s lékařem. 
 • Cenu za léky, které obdržíte na předpis od lékaře, by Vám po návratu měla proplatit Vaše zdravotní pojišťovna na základě potvrzení oětřujícího lékaře a účtenky za léky.
 • I přes výše uvedené Vám doporučuji uzavřít cestovní pojištění včetně pojištění na storno zájezdu u komerční pojišťovny, kterou si sami zvolíte (např. AXA, ČSOB, ERV, GENERALI, KOOOPERATIVA, UNIQUA, atd.)
 • Individuální dovolená

  • Dále Vám můžeme nabídnout individuální dovolenou po celou sezonu. Informace ohledně ubytování Vám rádi poskytneme na naší e-mailové adrese  herianmarmenor@gmail.com a v případě zájmu Vám zajistíme rezervaci ubytování.
  • V případě individuální dovolené máte možnost naplánovat si svou cestu do cílové destinace, přičemž Vám rádi poradíme jak tuto cestu zrealizovat.    

Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chůze. Příchod je otevřená terasa, kde je odpolední sluníčko, obyvák, koupelna, kuchyň, ložnice, terasa - ranní sluníčko a odpolední chládek. Kapacita dvě až tři osoby. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize.

 

Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze.

Více zde: https://www.ozdravne-spanelsko.cz/ubytovani-a-doprava/
Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze.

Více zde: https://www.ozdravne-spanelsko.cz/ubytovani-a-doprava/

Apartment se nachádzí na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chůze. Apartment je s jednou ložnicí, americkou kuchyní, ložnicí a koupelnou. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.

 

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací ohledně naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.

Apartment se nachází na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze. Apartment je s jednou ložnicí, americká kuchyň, ložnice a koupelna. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.