Ubytování a doprava

 

Dovolená v roce 2023

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ PŘIPRAVUJEME PRO VÁS SKVĚLOU DOVOLENOU

  • V roce 2023 pro Vás připravujeme skupinový pobyt v apartmánech v následujících termínech:

  • Odlet je přímo z letiště v Pardubicích až do sluného Alicante ve Španělsku, poté budeme pokračovat v cestě 120 km autobusem do cílového letoviska La Manga. Letenky si účastníci zajištují sami, např. je možné zakoupit letenky u letecké společnosti Ryanair a nebo CK Čedok. Autobus bude přistaven přímo na letiště v Alicante včetně doprovodu delegátky. Cena autobusu se odvíjí podle počtu účastníků.
  • Letenky si můžete objednat individuálně u cestovních kanceláří a nebo online na webových stránkách leteckých společností.
  • V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail herianmarmenor@gmail.com a nebo na telefon +420 602 834 371

  

Základní ošetření je ve Španělsku "zdarma" na základě průkazu Vaší zdravotní pojišťovny, označeným textem: "Evropský průkaz zdravotního pojištěnce"
 
Na La Manze je stálá zdravotní služba - 24 hodin. V případě nutného ošetření Vás vždy k lékaři dovezu a budu nápomocna při jednání s lékařem. 
Cenu za léky, které obdržíte na předpis od lékaře, by Vám po návratu měla proplatit Vaše zdravotní pojišťovna na základě potvrzení oětřujícího lékaře a
účtenky za léky.
 
I přes výše uvedené Vám doporučuji uzavřít cestovní pojištění včetně pojištění na storno zájezdu u komerční pojišťovny, kterou si sami zvolíte (např.
AXA, ČSOB, ERV, GENERALI, KOOOPERATIVA, UNIQUA, atd.)
  • Na La Manze je stálá zdravotní služba - 24 hodin. V případě nutného ošetření Vás vždy k lékaři dovezu a budu nápomocna při jednání s lékařem. 
  • Cenu za léky, které obdržíte na předpis od lékaře, by Vám po návratu měla proplatit Vaše zdravotní pojišťovna na základě potvrzení oětřujícího lékaře a účtenky za léky.
  • I přes výše uvedené Vám doporučuji uzavřít cestovní pojištění včetně pojištění na storno zájezdu u komerční pojišťovny, kterou si sami zvolíte (např. AXA, ČSOB, ERV, GENERALI, KOOOPERATIVA, UNIQUA, atd.)  

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací ohledně naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.

Apartment se nachází na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze. Apartment je s jednou ložnicí, americká kuchyň, ložnice a koupelna. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.
Od roku 2021 je nově k dispozici také jednolůžkový apartmán s jednou ložnicí situovaný v přízemí objektu s nájezdem vhodným pro vozíčkáře a osoby se sníženou pohyblivostí.