Kniha návštěv

Pohlazení na La Manze

Byli jsme na La Manze podruhé a už nikam jinam nepojedeme . Vše naprosto perfektní a paní Irena je fantastická. Děkujeme 6 seniorek

La manga

Letos jsme poprvé navštívili La Mangu (určitě ne naposledy) a byli jsme velice spokojeni.Krásné moře,pláže,vlídní španělé a hlavně paní Herianová která tam žije již třicet let.Perfektně se o nás postarala,poradila,odvezla,cítili jsme se u ní jako doma.Na celé dovolené nebyla jediná chyba.Za to paní Herianové moc děkujeme.

Prostě paráda

Jak tady čtu recenze,je to pravda. Navštívil jsem hodně pěkných končin Evropy. Ovšem La Manga předčila všechny. Je to nádherný kus území,počasí,koupání a možnost nakupování nemá chybu. Díky nádherné bytosti jménem Irena,je možnost poznat do hloubky La Mangu a okolí. Od hornické minulosti až po historické centrum Cartageny. Srdečně doporučuji navštívit La Mangu.

Skvělá dovolená

Letos už po několikáté se vracíme na La Mangu. Nebýt Irenky, nikdy bychom nepoznali krásný a kouzelný kout Španělska. Jak říkají Španělé „ PARAÍSO ENTRE LOS DOS MARES. Hlavně díky její ochotě jsme poznávali i okolí La Mangy. Prostě, člověk po těch letech sem jezdí jako na chalupu se vším všudy. Má to jedinou chybu,že musíme čekat 11měsíců na další návštěvu.

"Droga" jménem La manga

Nevím jak jinak to napsat, devatenáctileté stálé vracení se na stejné,překrásné místo jménem La manga.Tento kout S'panělska se pro nás stal "drogou".Vše je umocněno bezpečím, díky Irence,bydlící v místě dovolené.

Báječná dovolená s léčivým bahnem

Byli jsme u Irenky již 3x, letos letíme opět a další roky také. Bydlíme
v apartmánu, který je hned vedle domu, kde bydlí Irenka. Apartmán je v patře, je tam kompletně vybavená kuchyně se sporákem, takže se cokoliv může uvařit i upéct v troubě. Ani pračka nechybí. Pokud by něco chybělo, Irenka vše okamžitě doplní. Apartmán má obývák, ložnici a 2 terasy, na kterých je večer příjemné posezení. Pár minut odtud je supermarket, další 2 supermarkety jsou vzdálené asi 15 minut pěšky. Ceny jsou stejné, jako u nás. V sobotu bývají u těch vzdálenějších supermarketů trhy, kde je možno koupit cokoli – ovoce, zeleninu, oblečení, atd……
Na pláž ke Středozemnímu moři je to od apartmánu přes ulici asi 5 minut pěšky, k Mar menor je to kousek dál, záleží na tom, kam kdo chce jít. Ale je to příjemná procházka. Pobyt na La Manga nám dělá dobře díky léčivým účinkům bahna a vody v Mar menor. A hlavně díky Irence se tam cítíme jako doma, protože už žije na tomto místě spoustu let, zná okolí a místní lidi. Má kontakt ve vinotéce nedaleko La Mangy, odkud přiveze skvělé víno za dobrou cenu, zkrátka zařídí vše možné a řekli bychom i nemožné.
Jiřina a Míra Peterkovi

Skvělá dovolená !!!!


Bydlely jsme v roce 2016 a 2017 v apartmánu Molino. Je to velký apartmán s obývákem, ložnicí a nádhernou koupelnou, V apartmánu je plně vybavena kuchyně, lednička, mikrovlnka, pračka a pokud něco chybí, tak Irenka promptně vše zařídí, takže domácí prostředí
Naproti apartmánu přes hlavní silnici je obchodní dům a kousek za obchodním domem pláž Středozemního moře. Na pláž Mar menor je to pomalou chůzí cca 10 minut. Irenka také zajistila možnost objednání večeří v restauraci vedle apartmánového domu Tessy, které je možno si objednat libovolný den. Moc jsme si pochutnaly na rybě. V ceně večeře je předkrm, hlavní jídlo – na výběr maso nebo ryba, dezert a sklenka vína – to vše za bezkonkurenční cenu.
Dopoledne jsme chodily na pláž Středozemního moře a po odpolední siestě jsme chodily na saliny, jak nám poradili místní a po namazání se bahnem jsme přešly přes ulici k Mar menoru a tam zůstávaly až do večera. Bývalo velmi málo lidí, voda teploučká, prostě Mar menor s léčivou vodou.
Velkou výhodou je to, že Irenka je Češka a na La Manga žije dlouho, takže zná místní poměry, poradí s nákupy a hlavně je možno u ní objednat výborné víno za dobrou cenu, které doveze z vinotéky. Také doveze turisty do nedaleké Cartageny, kde je provede a krásně povykládá o historii a zajímavých místech, také nás provezla celou La Mangou.
Byla to zkrátka super dovolená a pro toho, kdo má nějaké zdravotní problémy, je to velmi vhodné místo s ohledem na výskyt léčivého bahna, které opravdu funguje.

Zdena D. a Zdena V. z Prahy

Dovolená 2018

Na La mangu jezdím několik let je to krásná dovolená počasí stálé koupání fajn a skvělá organizace .Nikdy žádné problémy nenastaly .Vždy se tam ráda vracím.

Skvelá dovolenka

Na La Mange je úžasná dovolenka. Čistučké more a stále slnečné počasie. U pani Irenky sme mali krásne tiché ubytovanie, k moru sme sa dostali za 5minút a nákupné centrum tiež. Ďakujeme

Garance zdraví

Na La Mangu organizuji každoročně léčebný pobyt pro své pacienty.Procestovala jsem již téměř celý svět a mohu tvrdit,že lepší místo neexistuje.Ekzemy,lupéhka,astma,alergie,nemoci pohybového aparátu-vše se zde zlepší a po návratu domů ještě minimálně půl roku jsou pacienti bez obtíží.

Přidat nový příspěvek

Apartment se nachází na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze. Apartment je s jednou ložnicí, americká kuchyň, ložnice a koupelna. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.
Od roku 2021 je nově k dispozici také jednolůžkový apartmán s jednou ložnicí situovaný v přízemí objektu s nájezdem vhodným pro vozíčkáře a osoby se sníženou pohyblivostí.