Kniha návštěv

Báječná dovolená s léčivým bahnem

Byli jsme u Irenky již 3x, letos letíme opět a další roky také. Bydlíme
v apartmánu, který je hned vedle domu, kde bydlí Irenka. Apartmán je v patře, je tam kompletně vybavená kuchyně se sporákem, takže se cokoliv může uvařit i upéct v troubě. Ani pračka nechybí. Pokud by něco chybělo, Irenka vše okamžitě doplní. Apartmán má obývák, ložnici a 2 terasy, na kterých je večer příjemné posezení. Pár minut odtud je supermarket, další 2 supermarkety jsou vzdálené asi 15 minut pěšky. Ceny jsou stejné, jako u nás. V sobotu bývají u těch vzdálenějších supermarketů trhy, kde je možno koupit cokoli – ovoce, zeleninu, oblečení, atd……
Na pláž ke Středozemnímu moři je to od apartmánu přes ulici asi 5 minut pěšky, k Mar menor je to kousek dál, záleží na tom, kam kdo chce jít. Ale je to příjemná procházka. Pobyt na La Manga nám dělá dobře díky léčivým účinkům bahna a vody v Mar menor. A hlavně díky Irence se tam cítíme jako doma, protože už žije na tomto místě spoustu let, zná okolí a místní lidi. Má kontakt ve vinotéce nedaleko La Mangy, odkud přiveze skvělé víno za dobrou cenu, zkrátka zařídí vše možné a řekli bychom i nemožné.
Jiřina a Míra Peterkovi

Přidat nový příspěvek

Apartment se nachází na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze. Apartment je s jednou ložnicí, americká kuchyň, ložnice a koupelna. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.
Od roku 2021 je nově k dispozici také jednolůžkový apartmán s jednou ložnicí situovaný v přízemí objektu s nájezdem vhodným pro vozíčkáře a osoby se sníženou pohyblivostí.