Kniha návštěv

Skvělá dovolená !!!!


Bydlely jsme v roce 2016 a 2017 v apartmánu Molino. Je to velký apartmán s obývákem, ložnicí a nádhernou koupelnou, V apartmánu je plně vybavena kuchyně, lednička, mikrovlnka, pračka a pokud něco chybí, tak Irenka promptně vše zařídí, takže domácí prostředí
Naproti apartmánu přes hlavní silnici je obchodní dům a kousek za obchodním domem pláž Středozemního moře. Na pláž Mar menor je to pomalou chůzí cca 10 minut. Irenka také zajistila možnost objednání večeří v restauraci vedle apartmánového domu Tessy, které je možno si objednat libovolný den. Moc jsme si pochutnaly na rybě. V ceně večeře je předkrm, hlavní jídlo – na výběr maso nebo ryba, dezert a sklenka vína – to vše za bezkonkurenční cenu.
Dopoledne jsme chodily na pláž Středozemního moře a po odpolední siestě jsme chodily na saliny, jak nám poradili místní a po namazání se bahnem jsme přešly přes ulici k Mar menoru a tam zůstávaly až do večera. Bývalo velmi málo lidí, voda teploučká, prostě Mar menor s léčivou vodou.
Velkou výhodou je to, že Irenka je Češka a na La Manga žije dlouho, takže zná místní poměry, poradí s nákupy a hlavně je možno u ní objednat výborné víno za dobrou cenu, které doveze z vinotéky. Také doveze turisty do nedaleké Cartageny, kde je provede a krásně povykládá o historii a zajímavých místech, také nás provezla celou La Mangou.
Byla to zkrátka super dovolená a pro toho, kdo má nějaké zdravotní problémy, je to velmi vhodné místo s ohledem na výskyt léčivého bahna, které opravdu funguje.

Zdena D. a Zdena V. z Prahy

Přidat nový příspěvek

Apartment se nachází na prvním kilometru La Manga. Přístup k nákupnímu centru a k moři je 6 minut chúdze. Apartment je s jednou ložnicí, americká kuchyň, ložnice a koupelna. Vybavění: klimatizace, pračka, lednička, satelit a španělská televize. Kapacita 2 až 3 osoby.
Od roku 2021 je nově k dispozici také jednolůžkový apartmán s jednou ložnicí situovaný v přízemí objektu s nájezdem vhodným pro vozíčkáře a osoby se sníženou pohyblivostí.